بهترین حیوان برای نگهداری در آپارتمان کدام است

ساخت وبلاگ
چکیده : سگ های خانگی اگر به دنبال سگ های خانگی هستید حتماً اطمینان حاصل کنید که جای کافی در خان... با عنوان : بهترین حیوان برای نگهداری در آپارتمان کدام است بخوانید :

سگ های خانگی

اگر به دنبال سگ های خانگی هستید حتماً اطمینان حاصل کنید که جای کافی در خانه و زمان کافی در زندگی خود برای آن دارید. سگ‌ها دوست دارند زیاد راه بروند و اگر شما فردی هستید که به میزان زیاد سرکار می‌روید سگ نمی‌تواند حیوان خانگی خوبی برای شما باشد.

 

گربه خانگی

اگر گربه خانگی دوست دارید می‌بایست درخانه از وسایلی استفاده کنید که ضد خش باشد و گربه نتواند به اثاثیه‌ی شما آسیب بزند. امکان دارد گربه‌ای داشته باشید که همواره در خانه از آن نگهداری می‌کنید، در این حالت شما باید اسباب‌بازی‌هایی داشته باشید تا حوصله‌ی گربه سر نرود.

 

ماهی

 

بهترین انتخاب برای خانواده‌های دارای کودک یا حتی نوزاد برای یک زمان محدود یا مکان محدود ماهی قرمز می‌باشد. به عنوان پایه کار می‌توانید به سراغ یک تنگ با یک جفت ماهی بروید یا یک آکواریم با جزییات بیشتر را بر پا کنید. ماهی قرمز به وسیله غذای ماهی موجود در فروشگاه‌های حیوانات خانگی روزانه تغذیه می‌شود. جای نگهداری یا مخزن باید هر هفته تمیز شود. ماهی قرمز در دمای 60 تا 70 درجه فارنهایت بهترین حالت را برای شنا کردن دارد. اگر از ماهی قرمز به خوبی مراقبت شود، می‌تواند برای پنج تا هفت سال زندگی کند و میدانیم که تا بیش از سی سال هم می‌تواند زندگی کند!

 

همستر

اگر شما به دنبال یک همستر، خوکچه‌ی هندی و یا موش صحرایی هستید باید یک قفس داشته و اطمینان حاصل کنید که آن را به‌طور مرتب تمیز می‌کنید. عوامل زیادی برای این نوع حیوانات وجود دارند مانند محل خواب، آب، یک محل پنهان شدن و غذا، این نوع حیوانات به جفت هم نیاز دارند.

 

لاک پشت

 

بهترین انتخاب برای دست‌آموز کردن تدریجی یک حیوان خانگی برای خانواده‌هایی که بچه‌های نوپا دارند لاک‌پشت است. لاک‌پشت به مخزنی که حداقل گنجایش 40 گالن آب را داشته باشد و محیطی که نور لامپ در آن می‌تابد احتیاج دارد. دمای ایده‌آل وابسته است به نوع لاک‌پشت، اما به طور کلی دمای مخزن باید در طول روز حدود 80 درجه و در شب 70 درجه فارنهایت نگه داشته شود. برای تعیین چگونگی تغذیه لاک‌پشت‌تان با مغازه‌های حیوانات خانگی مشورت کنید. احتمالاً اگر از لاک‌پشت به درستی مراقب شود 30 تا 40 سال زندگی می‌کن

 

قورباغه

بهترین انتخاب برای رسیدن به یک حیوان خانگی برای خانواده‌هایی که وقت کافی و بچه کوچک دارند قورباغه است. قورباغه انصافاً یک حیوان خانگی پرکار است یعنی وقت زیادی از شما می‌گیرد. آنها به یک آکواریوم که به خوبی تهویه می‌شود یا به محیطی که کاملاَ آب باشد یا بخشی آب و بخشی محیط خشک باشد احتیاج دارند. دما باید با گرمای لامپ حفظ شود. قورباغه‌ها به طور نمونه تخم گونه‌های مختلف سوسک، حشرات و لاروها را می‌خورند. در صورت مراقب صحیح از قورباغه‌ها میانگین عمر آنها بین 5 تا 15 سال است.

دوستداران حیواناتسگ های خانگی ,گربه خانگی ,ماهی ,همستر ,لاک پشت ,قورباغه ,...
ما را در سایت دوستداران حیوانات دنبال می کنید

نویسنده : پیمان میرانشاهی بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 27 تير 1397 ساعت: 19:46