درباره بازی با سگ خانگی چه می دانید؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بازی با سگ خانگی بهترین روش برای دوستی و ایجاد رابطه صمیمانه است. بازی با سگها موجب شادی و تحرک در شما و سگتان می شود. برای شروع بازی با سگتان با توپ، به قلاده برای مهار بهتر سگ و تشویقی سگ نیاز دارید.

 

اموزش توپ بازی با سگ خانگی

ابتدا اجازه دهید که سگ توپ را به خوبی بو کند و در دهان بگیرد. سپس توپ را در دست بگیرید و در نزدیکی سگ پرتاب کنید. در این مواقع سگ با انرژی به سمت توپ حرکت می کند و توپ را در دهان می گیرد. حال نوبت فرمان بیا به سگ است. اگر توپ را در دهان گرفت و به سمت دیگری رفت، بند قلاده را به منظور هشدار به آرامی به سمت خودتان بکشید. توپ را از دهان سگ بگیرید و به او تشویقی بدهید تا به برگرداندن توپ تشویق شود. هم چنین می توانید به سگتان آموزش دهید که توپ را درون ظرفی بندازد و در مقابلش از شما تشویقی دریافت کند.

 

در تابستان راه های جلوگیری از گرمازدگی سگ، متنوع است. می توان با قرار دادن استخر بادی کوچکی در حیاط و یا مکانی که در معرض تابش مستقیم خورشید است، چندین توپ در استخر آب سگ بندازید و او را تشویق کنید تا به داخل استخر رفته  و در آب با توپ هایش بازی کند.

می توان با استفاده از حلقه ای که به صورت عمودی روی زمین گذاشته شده است، سگ را تشویق به پرش از حلقه بکنید به این صورت که در یک طرف، سگ شما و در طرف دیگر، تشویقی مورد علاقه اش قرار گرفته باشد تا به بهانه تشویقی از حلقه عبور کند.

بازی با سگ خانگی ,اموزش توپ بازی با سگ خانگی ,راه های جلوگیری از گرمازدگی سگ ,...
نویسنده : پیمان میرانشاهی بازدید : 11 تاريخ : يکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت: 21:39