۳ روش ساخت لانه برای پرندگان

ساخت وبلاگ
چکیده : ساخت لانه برای پرندگان کار مهیج و سرگرم کننده ای است و باعث آرامش پرندگان نیز می گردد. بهار فصل... با عنوان : ۳ روش ساخت لانه برای پرندگان بخوانید :

ساخت لانه برای پرندگان کار مهیج و سرگرم کننده ای است و باعث آرامش پرندگان نیز می گردد. بهار فصل تخم گذاری پرندگان است و آن ها به لانه برای نگهداری جوجه ها نیازمند هستند. شما با ساخت یک لانه چوبی می توانید پرندگان را از باران و سرما محافظت کنید.

 

روش های ساخت لانه برای پرندگان

می توان با وسایل ساده یک لانه برای پرندگان درست کرده و به درخت یا دیوار آویزان کنید. برای این منظور راه های متنوعی برای ساخت لانه پرنده با وسایل دور ریختنی وجود دارد که ما در این مطلب به شما آموزش می دهیم.

 

 

ساخت لانه پرنده با چوب بستنی

می توان با چیدن چوب بستنی در کنار همدیگر دیواره های لانه را بسازید و سقف شیروانی آن را با آلومینیوم ضد آب کرده و از چسب چوب برای چسباندن تکه های چوب بستنی استفاده کنید. کف لانه را با پنبه دانه پر کرده و در جایی که در دسترس پرندگان است، آویزان کنید.

 

ساخت لانه پرنده با کارتون

اگر لانه را در جایی که در دسترس باران نیست، می گذارید می توانید با مقوا و یا کارتون کفش نیز لانه درست  کنید. فقط کافی است در ورودی مخصوص پرنده درست کنید که اغلب به شکل دایره قیچی می شود.

ساخت لانه پرنده با بطری

به منظور ساخت لانه برای پرندگان می توان با بطری ۱٫۵ لیتری آشیانه درست کرد. به این صورت که بطری را عمودی نگه داریم و در وسط بطری، دایره ای با کاتر به عنوان در لانه ببرید و داخل بطری پنبه دانه بریزیم. بطری را رنگ کنید تا تاریک شود چرا که پرندگان جای تاریک را برای تخم گذاری انتخاب می کنند و با یک نخ کاموا گره شده در سر بطری، به درخت آویزان کنید.

دوستداران حیواناتروش ساخت لانه برای پرندگان , لانه پرنده ,لانه پرنده با بطری ,لانه پرنده با چوب بستنی,...
ما را در سایت دوستداران حیوانات دنبال می کنید

نویسنده : پیمان میرانشاهی بازدید : 23 تاريخ : پنجشنبه 4 مرداد 1397 ساعت: 1:27