راه های جلوگیری از ادرار سگ هنگام هیجان

ساخت وبلاگ
چکیده : بسیاری از سگ های جوان در هنگام هیجان کنترل ادرار خود را از دست می دهند مانند زمانی که بعد از چند ساع... با عنوان : راه های جلوگیری از ادرار سگ هنگام هیجان بخوانید :

بسیاری از سگ های جوان در هنگام هیجان کنترل ادرار خود را از دست می دهند مانند زمانی که بعد از چند ساعت صاحب خود را می بینند و از شدت هیجان کنترل ادرار خود را از دست می دهند. ادرار سگ هنگام هیجان و به صورت ناگهانی با تجویز دارو و یا تنبیه فیزیکی و لفظی امکان پذیر نیست. تنها راه حل این مشکل رفتار درست و بی اعتنایی شما برای مدت کوتاهی به سگتان است. شما هستید که وظیفه دارید مشکلات رفتاری سگ خود را مدیریت کنید. ادرار سگ هنگام هیجان رفتاری کاملا غیرارادی است.

 

عوامل ادرار سگ هنگام هیجان

  • ترس و استرس
  • افسردگی و ناراحتی
  • درگیری ذهنی
  • خوشحالی ناگهانی

ادرار سگ هنگام هیجان ربطی به آموزش ادرار سگ ندارد و دو مسئله کاملا مجزا هستند. سگ های نر معمولا به هنگام هیجان به صورت قطره ای ادرار می کنند.

اگر دلیل ادرار سگ ها که به صورت ناگهانی رخ می دهد، ترس در سگ شما باشد، باید علت را ریشه یابی کرد و عامل ترس را از بین ببرید.

 

نحوه ارتباط با سگ چگونه است؟

برای اینکه مشکل های رفتاری در سگ خود را حل کنیم، ابتدا باید رابطه ای دوستانه و صمیمی با او ایجاد کنیم. اما چگونه با سگ ارتباط برقرار کنیم؟

سگ ها با دم تکان دادن، پارس کردن و لیس زدن احساس خود را بیان می کنند.

شما می توانید با صحبت کردن با سگتان رابطه برقرار کنید. شاید سگتان معنی تک تک واژه های شما را نفهمد اما لحن شما را به خوبی درک می کند. هنگام صحبت می توانید سگتان را نوازش کنید تا به شما اطمینان کند.

 

نشانه های سگ افسرده چیست؟

ارتباط با سگ افسرده کمی دشوار است چرا که ابتدا باید افسردگی را در سگ خود از بین ببرید.

سگ های افسرده در هنگام راه رفتن دم خود را بین دو پای عقبی خود رو به پایین نگه میدارند و هنگام نزدیکی با شما می نشینند و یا می خوابند. تنها راه حل درمان سگ افسرده، محبت ومهربانی به وی می باشد.

دوستداران حیواناتعوامل ادرار سگ هنگام هیجان ,نشانه های سگ افسرده چیست ,نحوه ارتباط با سگ چگونه است,...
ما را در سایت دوستداران حیوانات دنبال می کنید

نویسنده : پیمان میرانشاهی بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 7 مرداد 1397 ساعت: 2:52