آموزش مردن و آموزش غلت زدن به سگ خانگی

ساخت وبلاگ
چکیده : آموزش غلت زدن به سگ هم مکمل تعلیم بخواب به سگ می باشد. شما باید به طور کامل فرمان بخواب به سگ ... با عنوان : آموزش مردن و آموزش غلت زدن به سگ خانگی بخوانید :

 آموزش غلت زدن به سگ هم مکمل تعلیم بخواب به سگ می باشد. شما باید به طور کامل فرمان بخواب به سگ را یاد داده باشید و بلد باشد. سپس بعد از فرمان بخواب، تشویقی را ازگوشه پوزه اش به پشت سر سگ ببرید تا سگ به پهلو بخوابد. توجه کنید با کوچک ترین حرکتی که سگ خانگی شما در جهت یادگیری انجام می دهد، به او تشویقی بدهید. برای انجام این آموزش، سگ باید به طور کامل با شما ارتباط برقرار کرده باشد و احساس امنیت کند. آموزش غلت زدن به سگ ، از دسته آموزش هایی است که سگ به مرور یاد می گیرد.

توجه: هنگامی که سگ شما کامل غلت زده است، هیچ گاه به او تشویقی سگ ندهید زیرا باعث خفگی و پریدن تشویقی به گلوی او می شود. صبر کنید هنگامی که بلند شد به او تشویقی دهید و جایزه بگیرد.
 
آموزش مردن به سگ

آموزش مردن به سگ و یا شلیک الکی به او نیز این گونه است فقط به جای استفاده از عبارت "قل بخور" یا "غلت بزن" از حرکت دست برای شلیک و گفتن کلمه "بنگ بنگ" به معنای تیراندازی استفاده کنید. آموزش بنگ به سگ و مردن نیاز به تکرار مکرر دارد. آموزش مردن به سگ، از دسته آموزش هایی می باشد که جنبه بامزه بودن و تفریحی داشته و ازطرفی یک نوع بازی زیبا با سگ خانگیتان است. در آموزش مردن به سگ، همان لحظه سگ را تشویق به بلند شدن نکنید. سگ باید برای چند ثانیه در همان حالت برعکس بماند که معنی مردن دهد.

اگر روش های بالا جواب نداد، می توان همزمان با گفتن کلمه غلت بزن سگ را بلند کنید و برعکسش کنید. اگر با این حرکت، سگ شما استرس گرفت و ترسید و قصد داشت فرار کند، اصرار به انجام این فرمان نداشته باشید چون در دسته فرامین مهم نمی باشد.

اگر در حین آموزش، سگ خانگی شما در حال بازیگوشی باشد و بخواهد تشویقی را بدون هیچ زحمتی از شما بگیرد، با صدای بلند ابتدا فرمان بشین به سگ بدهید و بگذارید حواس سگ به خواسته شما و تشویقی در دستتان جمع شود. آموزش ها معمولا ۱۵ دقیقه، بازدهی خوبی دارد. هر فرمان را شما باید ۱۵ دقیقه آموزش دهید و بعد از آن سگ خانگی را به حال خود بگذارید تا غذا بخورد و استراحت کند. هیچ گاه سگ خانگی خود را با آموزش خسته نکنید.

دوستداران حیواناتآموزش مردن به سگ , آموزش غلت زدن به سگ ,سگ خانگی,...
ما را در سایت دوستداران حیوانات دنبال می کنید

نویسنده : پیمان میرانشاهی بازدید : 20 تاريخ : يکشنبه 21 مرداد 1397 ساعت: 21:37